Skip links

Mail: info@globalnakliyat.com.tr

Global

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Ücretsiz Teklif Alın

Çağrı Merkezi

0216 383 82 41

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Global Taşımacılık

Yorucu ve zorlayıcı olabilen ev taşıma işlerinde şehir değişikliği yapmak, kişileri uğraştırmakla beraber tek seferde halledilmesini imkânsız hale getirir. Bu sebeple yardım almak için Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetine başvurulur. Bu zamanlarda eşyaların güvenli şekilde taşınabilmesi ve tek seferde halledilmesi şehirlerarası nakliye firmasının işidir. Güvenilir hizmet sağlayan firmaların çoğu sigortalı nakliyat hizmeti sağlar.

Eşya taşımacılığı konusunda sektörde yıllardır hizmet veren firmamız tüm süreç boyunca profesyonel olarak çalışma sağlar. Antalya, Mersin, Aydın, Kütahya ve Manisa evden eve nakliyat işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirir. Sizler de taşınma durumlarında eşyalarınızın zarar görmeni engelleyip uzman ekip desteğinden faydalanarak taşıma faaliyetlerinin yorucu detaylarından kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri talep ve isteklerini ön planda tutan firmayla sigortalı nakliyat sözleşmesi yaparak eşyalarınızı güvence altına alma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Sigortalı Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası ev taşıma süreçlerinde sigortalı taşımacılık yapılması oldukça önemlidir. Bu sebeple seçim yaparken firmanın deneyimli ekiplerden oluşması, sektörde uzun soluklu geçmişi olması ve teknolojik destek sunmasına dikkat edilmelidir. Nakliye hizmeti sürecine şu şekilde örnek vermek mümkündür;

  • Belirtilen tarihler arasında eşyaların taşınacağı yere araç ulaşır ve aksama olmaz.
  • Asansör desteğinden yararlanılacaksa ilgili teknik ayarlamalar sağlanır.
  • Paketlenecek eşyalarda demonte işlemleri yapılır ve paketleme süreci başlar.
  • Her eşya güvenli şekilde evden indirilerek araca yerleştirilir.

Şehirlerarası nakliye hizmetinde aracı kullanan şoför uzun yol deneyimine sahiptir. Bu sebeple eşyalara herhangi bir zarar gelmeden güvenli şekilde farklı bir şehre taşır. Nakliyeden dolayı eşyanın zarar görmesini ve çeşitli zararlara uğramanızı engellemek için sigorta yaptırmanız tavsiye edilir.

Taşıma esnasında personel kaynaklı kazalardan dolayı eşyaların zarar görebildiği bilinmektedir. Bu sebeple kaygı ve şüphe yaşamamak adına nakliye sigortası yaptırmanız yararınıza olacaktır. Sigortalı taşımacılıkta meydana gelen maddi zararlar sigorta kapsamına girmektedir. Eşyalarınızı güvence altına almanızla birlikte sorumluluk firmaya ait olur.

Sigortalı taşıma sunan Global Nakliyat, tüm eşyalarınızı sigortalı şekilde taşıyarak ilgili yere teslimatını gerçekleştirir. Araç filosunun geniş olmasıyla da her dönem mevsim fark etmeksizin hizmet verir. Şehirlerarası taşımacılıkta kapalı kasa araçları tercih ederek eşyalarınızı çevresel ve iklimsel faktörlerden korur.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları taşıma hizmeti almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla araştırılır. Sabit olmayan ücretler belli başlı faktörlere göre değişkenlik gösterir. Şehirlerarası nakliyat fiyatlarının değişmesindeki sebepleri şu şekilde açıklamak mümkündür;

  • Taşınacak olan eşyaların miktarı,
  • Boyut ve ebat durumları,
  • Taşıma mesafesi,
  • Eşya paketleme,
  • Taşımada kullanılan araç,
  • Ekipman türü ve kapasitesi

Genel olarak fiyat değişkenliğine etki eden faktörler yukarıdaki gibidir. Daha büyük miktarda eşya taşınacaksa büyük araç gerektiğinden dolayı fiyatların artması olasıdır. Tüm bunların yanı sıra firma deneyimi ve hizmet kalitesi de ücretlerde farklılığa sebep olabilir. Çünkü nakliye esnasında gerekli olan sigorta ve ek hizmetler de şirket tarafından ücrete tabii tutulabilmektedir. Bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda firmadan beklentilerinizi hesaba katarak hizmet kalitesine önem vermelisiniz.

Şehirlerarası evden eve taşıma yapan firmalar bazen tarih, mevsim koşulları ve ulaşım durumları gibi faktörleri de fiyatlara yansıtır. Bu sebeple nakliye firmasıyla anlaşmadan önce mutlaka fiyat karşılaştırmasının yapılması tavsiye edilir. Bütçe dostu fiyat ve memnun sonuçlar almak için müşteri yorumlarını ve değerlendirmelerini de inceleyebilirsiniz. Taşınma işlemleriniz için detaylı bilgi ve fiyat almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Ulaşın!