Skip links

Mail: info@globalnakliyat.com.tr

Global

İzmir Eşya Depolama

Ücretsiz Teklif Alın

Çağrı Merkezi

0216 383 82 41

İzmir Eşya Depolama

Global Taşımacılık

İzmir eşya depolama hizmetimiz ev ve ofis eşyaları için ihtiyaç duyulan depolama işlemlerini, kurumsal bir çerçevede yürütmektedir. Kişiye özel sunduğumuz emanet depo alanlarımızda tüm eşyalarınız güven içinde muhafaza altına alınmaktadır. Depolama sistemimiz kilitli ve güvenlikli olarak düzenlenmiştir. Eşya depolama sisteminde güvenliğin önemini bildiğimiz için depo alanlarımızı bu anlayışa göre oluşturmaktayız. En uygun ücret tarifesi ile eşya depolama alanlarımızı hizmete sunmaya devam etmekteyiz.  Global Nakliyat olarak taşımalı depolama diye tabir edilen evden eve nakliyat depolama hizmetini de güvenle gerçekleştirmekteyiz. Depoya alınacak eşyalar nakliye kamyonlarımız ile yerinden alınarak ambalajlı ve paketli şekilde taşınır ardiye sahamızda muhafazaya alınır. Emanet depo kiralama sistemimizde ve emanete alma işlerimizden yıl boyu en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Depo alanlarımız tüm eşya modellerinin muhafazası için oldukça uygundur.

Firmamızın profesyonel düzende sunduğu depolama hizmetleri ise şunlardır:

  • Sigortalı Depolama

Sigortalı depolama hizmetimiz en güvenli eşya muhafaza düzenimizden biridir. Hizmetimiz tamamen emanette bulunan eşyaların güvenliğini tesis edecek şekilde oluşturulmuştur. Depolama hizmetlerimiz müşterilerimizin denetim ve incelemesi için her zaman hazırdır.

  • Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmetimiz kapsamında ihtiyaç duyulan tüm eşya muhafaza işlemleri deneyimli personellerimizin denetimde yürütülmektedir. İzmir eşya depolama şirketimiz çalışmalarını hep daha iyi hizmeti sağlayabilmek için sürekli yenilemektedir. Personelimizin titiz çalışma düzeni sayesinde depolarımızdaki tüm eşyaların bakım ve kontrolleri periyodik olarak yürütülür.

  • Oda Depo

Oda Depo hizmetini sunarken müşterilerimizin önerilerini dikkate alarak hareket ettik. Oda tipi depolama hizmetimizde tüm eşya modelleri için bir bölme hazırda tutulmaktadır. Sistem, eşyaların bir süreliğine belirlediğimiz bir alanda kilitli olarak güvenli bir koruma altına alınması olarak tanımlanabilir. Bu hizmetimiz içerisinde eşyaların depomuza kadar aracımızla getirilme seçeneği de vardır.

  • Ofis Eşyası Depolama

Ofis depolama sistemimiz içerisinde tüm büro ve iş yerlerinin kullanım dışı bıraktığı eşyaların tamamı muhafaza altına alınmaktadır. Hassas olarak ambalajlanması gereken elektronik eşyalardan ahşap ürünlere kadar her bir parça eşya ayrı ayrı paketlenerek depolarımızda yerini alır.  Paketlenen eşyaların depoda beklediği süre zarfında hiçbir zarar görmeden beklemesi için depo sahalarımızı kuru ve temiz şekilde korumaktayız. Ürünlerin kullanım ömrünü uzatan faktörlerden birisi de doğru depolamadır. Özel olarak ambalajlanmış ve hijyenik ortamda muhafaza altına alınan ürünler yeniden kullanılmak istenildiğinde paketinin açılması yeterlidir. İzmir Eşya Depolama hizmeti ofis cihazları ile eşyalarının nasıl koruma altına alınması gerektiği konusunda tamamen profesyonel çözümler üretir.

  • Parça Eşya Depolama

Parça eşyalarını nasıl koruyacağını bilemeyen müşterilerimiz için sunduğumuz depolama hizmetinde az sayıda olan eşyalarınızı aynı düzen ve sistem içinde depolarımızda muhafaza altına almaktayız.

İzmir Depo Kiralama

İzmir Depo Kiralama hizmeti ile ev ve ofis eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca depolarımızda emanetiniz olarak kabul ediyoruz. Depolarımızda rutubet ve nem türü sorunların oluşmaması için tüm tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. Yüksek güvenlikli depo alanlarımız, 7/24 esaslı, kamera ve alarm sistemi ile korunmaktadır.

İzmir eşya depolama ve depo kiralama hizmetimiz, İzmir ve çevre ilçelerin ihtiyaç duyduğu depo hizmetini kurumsal bir çerçevede sunmak için kurulmuştur. Her biri özel olarak muhafaza edilen eşyalarınızın rutin kontrolleri, ilgili personellerimiz tarafından aksatılmadan yapılmaktadır. Yeni evine geçmek için aldıkları sıfır eşyalarını bir süre depoda tutmak isteyenler ve ev tadilatı için eşyalarını belirli bir zaman, başka yerde tutması gerekenler, şirketimizin özel seçeneklerle sunduğu depolama hizmetini güven içinde kullanabilir. Beyaz eşya, elektronik aletler, ahşap kaplama eşyalar ve daha pek çok ürünün kısa ve uzun önem muhafazasını sorunsuz olarak yürütmekteyiz. Depo merkezlerimize aldığımız tüm eşyaların bozulma yıpranma ve aşınma yaşamaması için depolarımızı ev konforunda düzenlemekteyiz. İzmir eşya depolama faaliyetimiz, müşterilerimizden gelen öneri ve isteklerle beraber sürekli gelişmekte ve güçlenmektedir. Eşya depolama hizmeti, güven ve itimat sağlamayı gerektiren bir faaliyettir.

İzmir Eşya Depolama Fiyatları

İzmir Eşya Depolama Fiyatları, oda kiralama, parça eşya muhafaza, ofis eşya depolama ve özel eşya muhafazası olarak ayrı parametrelerde fiyatlandırılır. En iyi hizmeti en uygun fiyat ile sağlamayı ilke edinmiş Global Nakliyat ile eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktayız. Güvenlik, temizlik ve kontrol hizmetlerinin standart olduğu tüm eşya depolama işlemlerimizi şeffaf ve denetime açık olarak sürdürmekteyiz.  Her oda için kişiye özel anahtar sistemi, özel nakliye olanakları ve geniş hacimli ferah depo bölümlerimizi sizler için sürekli kullanıma hazır tutmaktayız.

× Bize Ulaşın!