Skip links

Mail: info@globalnakliyat.com.tr

Global

Parça Eşya Taşıma

Ücretsiz Teklif Alın

Çağrı Merkezi

0216 383 82 41

Parça Eşya Taşıma

Global Taşımacılık

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma hizmetimiz yaygın olarak müşterilerimizce tercih edilen hizmetlerden biridir. Özellikle yaz-kış sezonunda bir veya birden çok eşyasını şehiriçi veya şehirlerarasında taşımak isteyen müşterilerimizce tercih edilen Parça Eşya Taşımacılığı hizmetimiz, günümüze kadar nakliyat üzerine hizmet veren firmamızca uzun yıllardır sizlere sunulmaktadır.

Şehir içinde 1 günde, şehirler arası parça eşya taşıma işleminde ise en geç 2 gün içinde eşyalarınızı adresinize teslim ediyoruz. Özellikle İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma konusunda belli noktalardaki depolarımız ile parsiyel eşyalarınızı sigortalı olarak varış noktalarına sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Dilerseniz eşyalarınızı güvenli depolarımızda bekletip dilediğiniz tarihte adresinize de ulaştırmaktayız.

PARÇA EŞYA TAŞIMA NASIL YAPILIR?

Adresinize göndereceğimiz eksper ile eşya listeniz çıkarılır ve tarafınıza sunulup sigortalanır. Havalı kraft kağıtlarla veya eşyalarınıza özel gerekli ekipmanlarla paketlenen eşyalarınız araçlarımıza yüklenerek parça eşya taşımacılığı işlemi gerçekleştirilir.

EN AZ KAÇ PARÇA EŞYA TAŞINIR?

Nakliyat firmalarına yönelik "2 eşyayı kimse taşımaz" gibi yaygın bir fikir mevcuttur ancak bu doğru değildir. Global Nakliyat olarak tek bir parça eşyanızı dahi taşıyor, size uygun fiyat sağlıyoruz.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma veya Parça Eşya Taşıma konularında bizimle iletişime geçebilir ve güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

× Bize Ulaşın!