Skip links

Mail: info@globalnakliyat.com.tr

Global

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Ücretsiz Teklif Alın

Çağrı Merkezi

0216 383 82 41

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Global Taşımacılık

Uluslararası evden eve nakliyat, adından da anlaşılacağı üzere ülkeler arası taşımacılığı ifade eder. Bir ülkeden diğerine taşınan eşyalar gerekli düzenlemeleri içeren özel bir süreçtir. Bu sebeple zorlu ve karmaşık olabilen uluslararası nakliyat hususunda devreye güvenilir firmalar girer. İlk olarak taşınmanın planlanması yapılır ve nakliye firmasıyla anlaşma yapılarak tarihler belirlenir. Alanında deneyimli ve tecrübeli uzmanlarımız, eşyalarınızın hacmini ve ağırlığını hesaplayarak uygun fiyat teklifi sunar.

Bu adımlardan sonra eşyalarınız özenle paketlenerek hazır hale getirilir. Özel ambalajlar kullanılarak kırılmaya karşı koruma sağlanır. Güvenilir nakliye firmaları tüm bu sürece önem verir ve sizlere güven verir.

Uygun olan gümrük belgeleri ve izinler alındıktan sonra uluslararası nakliyat firmaları güzergahı planlayarak taşıma sürecini yakından takip eder. Tüm bu aşamalarda müşterilerle sıkı iletişim kurarak bilgi sunar. Varış noktasına gelindiğinde taşınan eşyaların gümrük işlemleri tamamlanarak yerel teslimat için harekete geçilir. Araca yerleştirmede olduğu gibi teslim edilirken de dikkatli davranan personeller uluslararası evden eve nakliyat hizmetini başarılı şekilde tamamlar.

Şehir içi taşımacılıktan ziyade uluslararası taşımacılık daha zorlu ve karmaşık gelebilir. Tereddüt ve şüphelerden kurtulmak, taşıma işlemlerinizi verimli şekilde halletmek istiyorsanız profesyonel firma desteğinden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İstanbul uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veren firma, başarılı ekip çalışmasıyla tüm süreci kolay hale getirir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız yurtdışı eşya taşıma konusunda oldukça deneyimlidir. Gerekli özeni ve hassasiyeti göstererek kişilere kaliteli hizmet sunar.

Her yıl çeşitli sebeplerden ötürü kişiler uluslararası nakliyat hizmetine başvurur. Bu durumda eşyaların nasıl taşınacağı önemli bir konu haline gelir. Firma arayışları gündeme gelerek kişiler en iyi destekten faydalanmak ister. Uluslararası nakliyat firmaları sayesinde elde edeceğiniz avantajlara şu şekilde örnek vermek mümkündür;

  • Eşyalarınız özenle toplanarak paketlenir.
  • İtinayla araca yerleştirilerek çevresel faktörlerden korunur.
  • Gerekli gümrük işlemleri halledilir.
  • Gidilecek ülkeye hızlı şekilde teslimat yapılır.
  • Denge açısından sabitlenerek zarar görmesine yönelik tedbirler alınır.
  • Götürülen bölgede istenilen yere teslim edilir.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti almak için belli prosedürlere uymak gerekir. Yasal izin belgelerin alınması, gümrük işlemlerinin halledilmesi, eşyaların hazır hale getirilerek ambalajlanması gibi işler uzman kadromuzun özverili çalışmasıyla gerçekleşir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası nakliyat firmaları, müşterileri için uygun fiyatlandırma sunarak sizlere destek sağlar. Fakat sektörde oldukça fazla nakliyat şirketi olduğu için kişiler sıklıkla uluslararası nakliyat fiyatları araştırması yapar. Öncelikle fiyatların sabit olmaması çeşitli faktörlere bağlıdır. Eşyanın türü, boyutu, ağırlığı ve miktarı gibi durumlar ücret farklılığının en etkili sebepleridir.

Firmaların sunmuş olduğu kampanyalar da müşterilerin yararlanabileceği avantajlardandır. İlgili tüm işlemleri sağlayan firmamız sigortalı nakliyat hizmetiyle uygun fiyatlandırma sağlar. Fakat tavsiye edilen husus fiyat karşılaştırması yapılmasıdır.

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları konusunda hızlı çözümler sunan ve müşteri memnuniyeti sağlayan Global Nakliyat, kurulduğu tarihten beri hizmet sağlamaya devam eder. Şehir içi taşımacılığın yanı sıra donanımlı ve profesyonel ekibiyle uluslararası hizmetleri de sağlamaktadır. Uluslararası nakliyat için gerekli belgelere sahip firma, eşyanın alınacağı yerden teslim edileceği yere kadar her süreçte sizlerle sıkı iletişim kurar.

Yurtdışı eşya taşımacılığında uluslararası anlaşmalar arasındaki CMR hususuna firmanın uygun olması gerekir. Bu şartlar şu şekildedir;

  • Taşıma yapılan şey eşya olmalıdır.
  • Taşımacılık CMR’de belirtilen araçlarla yapılır.
  • Ücret karşılığı taşımacılıkta sözleşme olmalıdır.

Bu gibi durumlar CMR şartları içerisinde yer alır. Daha detaylı bilgi almak ve uygunluğunuzu öğrenmek için Global Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Ulaşın!